Strona Główna
Strona Główna
Plany
Historia
Kalendarium
Galeria
Aktualności
Strażnica
Interwencje
Dokumenty
Sponsorzy
Download
Kontakt
Linki
Księga Gości

Pełna lista strażaków niedostępna na stronie internetowej (zarówno lista obecna jak i przekrój historyczny ludzi będących strażakami w Pilicy).

Poniżej dane o kilku druhach, którzy zgodzili sie na ich umieszczenie (to zaledwie wycinek strażaków z Pilicy)

Iskierka Joanna

 

 

W OSP od 2006 roku

Odznaczenia
 
Szkolenia
 
Historia
  • Gminne Zawody sportowo-pożarnicze 2006
  • Powiatowe Zawody sportowo-pożarnicze 2006

 

Opiłka Ewa - "Eduardo"

 

 

W OSP od 2008 roku

Odznaczenia
 
Szkolenia
 
Historia
 

 

Rymarowicz Barbara

 

 

W OSP od 2009 roku

Odznaczenia
 
Szkolenia
 
Historia
 

 

Rzadkiewicz Agnieszka - "Aga"

 

 

W OSP od 2006 roku

Odznaczenia
 
Szkolenia
 
Historia
  • Gminne Zawody sportowo-pożarnicze 2006
  • Powiatowe Zawody sportowo-pożarnicze 2006

Chmielewski Jacek - "Broda"

Gospodarz OSP

 

W OSP od 1990 roku

Odznaczenia
  • "Za Zasługi dla Pożarnictwa" - srebrny
  • "Za Zasługi dla Pożarnictwa" - brązowy
  • Strażak wzorowy
  • Za wysługę lat - 10 lat
Szkolenia
 
Historia
 

 

Kłysiński Andrzej - "Toudi"

Kierowca

 

W OSP od 1990 roku

Odznaczenia
  • "Za Zasługi dla Pożarnictwa" - złoty
  • "Za Zasługi dla Pożarnictwa" - srebrny
  • "Za Zasługi dla Pożarnictwa" - brązowy
  • Strażak wzorowy
  • Za wysługę lat
Szkolenia
 
Historia
  • 1997-2004 Naczelnik OSP
  • Gminne Zawody sportowo-pożarnicze 2004
  • Powiatowe Zawody sportowo-pożarnicze 2004
  • II Mistrzostwa Ratowników Medycznych 2008

 

Kłysiński Mariusz - "Irys"

Naczelnik OSP

Kierowca

 

W OSP od 1990 roku

Odznaczenia
Szkolenia
Historia
  • Gminne Zawody sportowo-pożarnicze 2004
  • Powiatowe Zawody sportowo-pożarnicze 2004
  • Zastępca Naczelnika w latach 2004-2006
  • Gminne Zawody sportowo-pożarnicze 2010

 

Kot Krzysztof

 

 

W OSP od 2001 roku

Odznaczenia
 
  • Strażak Wzorowy
  • Za wysługę lat - 5
Szkolenia
Historia
  • Gminne Zawody sportowo-pożarnicze 2004
  • Powiatowe Zawody sportowo-pożarnicze 2004
  • W latach 2007-2010 Zastępca Naczelnika OSP

 

Kot Szymon - "Szymek"

 

 

W OSP od 2006 roku

Odznaczenia
 
Szkolenia
Historia
  • I Mistrzostwa Ratowników Medycznych 2007
  • II Mistrzostwa Ratowników Medycznych 2008
  • W latach 2007-2010 Kronikarz OSP

 

Rzadkiewicz Kamil - "Cyfra"

 

 

W OSP od 2001 roku

Odznaczenia
 
 
Szkolenia
Historia
  • Gminne Zawody sportowo-pożarnicze 2006
  • Powiatowe Zawody sportowo-pożarnicze 2006
  • I Mistrzostwa Ratowników Medycznych 2007
  • II Mistrzostwa Ratowników Medycznych 2008
  • Gminne Zawody sportowo-pożarnicze 2008
  • W latach 2007-2010 Skrabnik OSP

 

Rzadkiewicz Mariusz - "Rzadki"

 

 

W OSP od 2001 roku

Odznaczenia
  • "Za Zasługi dla Pożarnictwa" - brązowy
  • Odznaka "Strażak Wzorowy"
  • Za wysługę lat - 5
Szkolenia
Historia
  • Gminny Kronikarz 2005
  • Kronikarz OSP 2005
  • Gminne Zawody sportowo-pożarnicze 2006
  • Skarbnik OSP 2006
  • Powiatowe Zawody sportowo-pożarnicze 2006
  • II Mistrzostwa Ratowników Medycznych 2008
  • Gminne Zawody sportowo-pożarnicze 2008