Strona Główna
Strona Główna
Plany
Historia
Kalendarium
Galeria
Aktualności
Strażnica
Interwencje
Dokumenty
Sponsorzy
Download
Kontakt
Linki
Księga Gości

 

Strona Główna
Dostęp do "utajnionej" części witryny

 
689[S]56 - GCBA 4/24 - Mercedes Benz Atego - OSP Kleszczowa w obiektywie.
Aby ułatwić śledzenie zdarzeń w powiecie czy też w województwie dołączono plugin FaceBook. Wiadomo, że w dobie internetu społeczeństwo lubi być na bieżąco informowane, witryna zostaje złączona ze strona Śląskiej Galerii Fotografii Pożarniczej, co ułatwi śledzenie wydarzeń związanych ze strażą pożarną.
Powiatowe Manewry Kompanii Odwodowej OSP nr 15 oraz pozostałych jednostek OSP włączonych do KSRG z terenu powiatu zawierciańskiego.
Już jest - Kalendarz ŚGFP 2012 - nowy, zmieniony design - tym razem kalendarz zmianowy
GCBARt 5/32 - Scania P400 - OSP Marciszów - sesja zdjęciowa
Nowy wóz w powiecie - GCBARt 5/32 - Scania P400 - PS Szczęśniak w OSP Marciszów
Wizyta w JRG PSP Dąbrowa Górnicza - GCBA 5/32 - Scania P380 - ISS Wawrzaszek uwieczniona
Nowy pojazd w gminie Pilica - GCBA 4/24 dla OSP Kleszczowa - zwycięzca przetargu ogłoszony
"Zarys pożarnictwa na ziemi Pileckiej" ukaże się drukiem
18 czerwca 2011 - Spotkanie z Senatorem gen. bryg. Zbigniewem Meresem
09-11 czerwca 2011 - Edura 2011
 
 
 

"Śląska Galeria Fotografii Pożarniczej na portalach społecznościowych". Jeśli chcesz dołącz do nas. Facebook oraz Nasza-Klasa. Ty też możesz to lubić. Dołącz do nas i bądź na bieżąco ze śląskim pożarnictwem.

 
Po wizycie w archiwach i otrzymaniu nowego zestawu dokumentów archiwalnych prawdopodobnie prywatna kronika urośnie do dwóch segregatorów (w tym pierwszy gotowy w 80%). Do tego dochodzą jeszcze zdjęcia wymagające obróbki - szczegóły wkrótce.
 
Kronika online - mała próbka, opublikowane zaledwie kilka stron (więcej dostępne dla użytkowników posiadających login i hasło), wkrótce kolejne roczniki.
 
Pod linkiem próba odtworzenia na podstawie posiadanych zdjęć i danych wyglądu pierwszego wozu bojowego OSP - "Bystrego". Marka już praktycznie ustalona na 100%.
 
Test hełmu Calisia AK/10 - zgodnie z obietnicą najnowszy wyrób KZPT przetestowany. Większe zdjęcie wraz z krótka charakterystyką znajduje sie na : ŚGFP
Po wyłączeniu okna ze stroną OSP Pilica w przeglądarce, treść nie zostaje zachowana. Jeżeli próbujesz się własnie skontaktować z administratorem przed Widgeta, poczekaj chwilę na odpowiedź.

Powered by Szymon Kot

Wszelkie Prawa Zastrzeżone ; Copyright © - 2006-2011 ; Szymon Kot

Forma i zawartość strony nie dotyczy od 15 marca 2011 szeroko pojętej działalności Ochotniczej Straży Pożarnej Pilica (w Pilicy), nie należy jej wiązać z OSP Pilica czy też zarządem OSP Pilica. Informacje zawarte na stronie nie są w żaden sposób autoryzowane przez Zarząd OSP. Od 15 marca 2011 roku strona opisuje/pokazuje/dokumentuje w formie blogu działalność kilku pasjonatów pożarnictwa z Pilicy, tych którzy nie mają zastrzeżeń co do takiej formy przekazywania ich pasji społeczeństwu.